Kayseri Evden Eve Nakliyat

hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımızda bilgi verelim :

Hacılar Nakliyat Evden Eve Taşımaclık sayfamıza hoşgeldiniz. Kayseri merkezli firmamız Türkiye’nin 81 iline hizmet götürmektedir.

Tüm taşımacılık, nakliyat işlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında ambalajlama, paketleme, şehir içi ve şehirlerası nakliyat bulunmaktadır.


Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

  •  Kendi eşyamız gibi taşırız
  •  Saygılı davranırız
  •  Her konuda yardım ederiz
  •  Dikkatli paketleriz
  •  Özenle ambalajlarız
  •  İletişimi kopartmayız
  •  Kurallara uygun kullanırız
  •  Dakik çalışırız
nakliyat kampanyası

Hakkımızda Bir Diğer Konu DAHA

Hakkımızda bir diğer konu : Nakliyat olarak eğitimli personellerimiz ile 7 gün 24 saat sizler için çalışarak Türkiye’nin her şehrinden, her şehrine evden eve nakliyat hizmeti, ofis taşıma hizmeti, arşivlerinizin taşınması, yüksek binalar için asansörlü nakliyat hizmeti, yüksek güvenlik ile banka taşımacılığı hizmeti, fuarlara stant ve eşya taşınması, hastane ekipmanlarının taşınması ve hastane taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Hakkımızda bilmeniz gerekenler

Kayseri evden eve taşımacılık müşteri odaklı yaklaşımımız, hızlı hizmet ve takip sistemlerimizle güvenilir bir çözüm ortağı olarak, Türkiye genelinde geniş acente ve partner ağımızla; Kayseri Ankara İstanbul da kendi yapılanmamız üzerinden evden eve taşımacılık hizmetleri veriyoruz.

Kayseri evden eve taşımacılık

Kayseri Evden Eve Taşımacılık olarak sizlerin veya dostlarınızın taşınmasında koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile en uygun fiyata en kaliteli hizmeti alabileceğinizi taahhüt ediyoruz.

İlkemizden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile şehir içi ve şehirler arası ev eşyası taşımacılığında sizlere en iyi hizmeti sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Havalı naylonlara sarılan eşyalarınız kentimizde sadece firmamızda bulunan en geniş kapalı çelik kasa araç(67m3) ile eşya yığınına yol açmadan dolayısı ile eşyalarınızda kırık ve çizik oranı yağmur,kar gibi olumsuz hava koşullarından korunarak taşınır.

Tüm bunların yanında Kayseri’nin ilk ve tek patentli EVDEN EVE TAŞIMA firması olmamızın verdiği sorumluluk ile profesyonel yönetim anlayışımız,tecrübeli ve sürekli eğitilen personelimiz ile sizlere istenilen zamanda,en güvenli,en kaliteli hizmeti vermek ilk hedefimiz.

Scroll to Top