Kayseri Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat

Nakşliyat hizmetleri evden eve nakliyat

Kayseri Evden Eve Nakliyat olarak eğitimli personellerimiz ile 7 gün 24 saat sizler için çalışarak Türkiye’nin her şehrinden, her şehrine evden eve nakliyat hizmetleri, ofis taşıma hizmeti, arşivlerinizin taşınması, yüksek binalar için asansörlü nakliyat hizmeti, güvenlik ile banka taşımacılığı hizmeti, fuarlara stant eşya taşınması, hastane ekipmanlarının taşınması ve hastane taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

 

Şehirler arası nakliyat

nakliyat-hizmetleri-sehirlerarasinakliyat

Kayseri şehirlerarası nakliye şirketi Modern , Güvenilir evden eve taşımacılık hizmetiyle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya şubeleri ile evden eve nakliyat faaliyetine devam etmektedir..Türkiyenin her yerinden bir telefon ile kapınızda ve eşyalarınızı, Türkiye’nin her köşesine özenle taşımaktayız. Kaliteden ödün vermeyen firmamız siz değerli müşterilerimize layık olmak için uygun fiyat ile sizlere destek çıkmaktadır.

Parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma erken rezervasyon yaparak indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Parça eşya taşınması belli bir plan içerisinde gerçekleştiğinden taşıma tarihinizden en az 5 gün öncesinden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Taşıma organizasyonu yapılırken gidilecek güzergahtaki diğer parça eşyalarda göz önünde bulundurularak tarafınızdan erkende alınır.

Scroll to Top